Volný čas

V penzionu Na Statku se nikdy nebudete nudit. Poskytne vám totiž mnoho možností k relaxaci a odreagování za každého počasí. Nejen v deštivých dnech si můžete ve společenské místnosti zahrát fotbálek, kulečník nebo posedět u krbu. Za hezkého počasí můžete vyrazit na výlet poznávat jižní Čechy nebo třeba na ryby.


Sport
Výlety
Kulečník
Fotbálek
Šipky
Koupání
Rybaření
Houbaření
Pro prohlížení fotogalerie použijte šipky v modrém poli.

Sport

Pokud dáváte přednost aktivní relaxaci, nabízíme vám spoustu možností ke sportování - squash, tenis, ping-pong. Více informací najdete v sekci Sportovní vyžití.

Výlety

Jižní Čechy jsou plné zajímavých míst vhodných pro výlety. Autem nebo pěšky můžete z našeho penzionu navštívit mnoho měst, obcí a přírodních i historických památek jihočeského kraje. Konkrétní nápady naleznete v sekci Tipy na výlety.

Kulečník

Ve společenské místnosti je pro ubytované k dispozici kulečníkový stůl včetně veškerého příslušenství.

Stolní fotbal

Při nepříznivém počasí si můžete zkrátit chvíli stolním fotbálkem, který se rozvněž nachází ve společenské místnosti a pro hosty je samozřejmě zdarma.

Šipky

Ve výčtu tzv. "hospodských her" nemohou chybět ani oblíbené šipky.

Posezení u krbu

Součástí společenské místnosti je také krb, který přímo vybízí k večernímu posezení s přáteli.

Koupání

Pro vyznavače aquaparků a koupališť bude určitě nejlepší navštívit aquapark v obci Hluboká nebo přírodní městské koupaliště v Prachaticích. Rádi bychom ale opět doporučili rybníky v okolí, které Vám zvláště v létě k večeru poskytnou klid, romantiku a v mnohých případech i daleko hygieničtější podmínky než v komerčních koupalištích.

Rybaření

Jižní Čechy jsou známé svým velkým množstvím rybníků. Vyznavači rybaření si v nedalekém okolí jistě najdou vhodné místo pro svého koníčka.

Houbaření

Zkušení houbaři i příležitostní hledači si v okolních lesích jistě přijdou na své.